Hi, this is a comment.
To get started with moderating, editing, and deleting comments, please visit the Comments screen in the dashboard.
Commenter avatars come from Gravatar.
Szia Endre! Hogy ha a Profilom fülre rákattintasz akkor megtalálod jobb oldalt a neved mellett a kis fogaskereket, arra rákkatintva tudsz beállítani profilképet, és borítóképet, valamint pár soros leírást magadról!
Beillesztek egy linket a képről ahol tudod szerkeszteni: https://i.imgur.com/MP6KSM2.png
Kiegészítésként, a profilom-ra ha ráklikkelsz utána a “view profil” részre kattintva találod meg a fogaskereket és utána jön be az a felület ahol módosítani tudod a képeket leírásokat magadról: https://i.imgur.com/sIQqDWB.png
Hiába klikkelek a fogaskerékre se a háttérkép se a profilkép nem szerkeszthető, illetve kép nem illeszthető be, nem jelenik meg z a képernyő kép sem amit elküldtél hogy akkor vált szerkeszthetővé
Hi, this is a comment.
To get started with moderating, editing, and deleting comments, please visit the Comments screen in the dashboard.
Commenter avatars come from Gravatar.
nem lehet szerkeszteni a saját profilt 🙁
Szia Endre! Hogy ha a Profilom fülre rákattintasz akkor megtalálod jobb oldalt a neved mellett a kis fogaskereket, arra rákkatintva tudsz beállítani profilképet, és borítóképet, valamint pár soros leírást magadról!
Beillesztek egy linket a képről ahol tudod szerkeszteni:
https://i.imgur.com/MP6KSM2.png
Remélem tudtam segíteni.
Üdv,
N.A.
Kiegészítésként, a profilom-ra ha ráklikkelsz utána a “view profil” részre kattintva találod meg a fogaskereket és utána jön be az a felület ahol módosítani tudod a képeket leírásokat magadról: https://i.imgur.com/sIQqDWB.png
További szép napot,
N.A.
Hiába klikkelek a fogaskerékre se a háttérkép se a profilkép nem szerkeszthető, illetve kép nem illeszthető be, nem jelenik meg z a képernyő kép sem amit elküldtél hogy akkor vált szerkeszthetővé